چرا باید بگوئیم "امام خامنه ای"؟؟

که مجلس خبرگان قانون اساسی باید منحل شود . سر یک کلمه کشور ریخت به هم ؟!
امامت محوری ، امت گرایی، عدالت گستری، ودو قطب مستکبرین و مستضعفین اساس تئوری امام خمینی بود.
* امام خمینی از دنیا رفتند.
آقای هاشمی رفسنجانی آمدند پنج روز بعد از رحلت امام خمینی در دومین خطبه اولین نمازجمعه بعد از رحلت امام ، راجع به ولایت فقیه دو جمله گفتند. یک : " ما نمی خواهیم بعد از رحلت امام خمینی به جانشین ایشان "امام" بگوئیم . این همه دعوا داشتیم با شرق وغرب ؛ امام حاضر شد شهید بهشتی را قربانی کند برای این کلمه ؛ قانون اساسی پنج بار روی امامت ولی فقیه تاکید کرده ؛ امام این را از سال 48 مطرح کرده ،شما میگویی نمی خواهیم ؟ به اسم اعزاز امام خمینی گفتند به جانشینش نمی گوئیم "امام؟!" انگار یکی به شما بگوید من چون خیلی شما را دوست دارم، افکار شما را میخواهم با شما دفن کنم ؟!.جمله دومشان این بود" خبرگان مرجع تعیین نکرده است ." یعنی جانشین امام خمینی نه مرجع است ونه امام.
وقتی ایشان جای (امام) گذاشت "رهبر" ، " امت " شد "ملت ". یعنی عملا سیستم ملت – رهبر انگلیسی ها را پذیرفتیم و سیستم امت – امامت.امام خمینی را کنار گذاشتیم. وقتی " امت " شد "ملت" ، عناصر امت یعنی " خواهران وبرادران قرآنی " که وظایفی مثل امر به معروف ونهی از منکر نسبت به هم دارند، تبدیل شدند به عناصر ملت یعنی " شهروند" و "هموطن" .(دقت کنید در تاسیس فروشگاههای "رفاه" و" شهروند" یا به عبارت بهتر "رفاه شهروند")

اما کلمه سوم یعنی " عدالت"!مقدسترین کلمه ای که آقای هاشمی در دوران ریاست جمهوری شان ابداع و تحمیل کردند به نظام اسلامی، کلمه "توسعه" بود. فرق عدالت وتوسعه این بود که عدالت را خدا وپیغمبر(ص) وعلی مرتضی(ع)تعریف میکنند،اما توسعه را صندوق بین المللی پول وبانک جهانی وصهیونیستهای عالم.
در عرصه بین الملل هم دو کلید واژه ی قرآنی "مستکبرین " و مستضعفین " را ایشان اصلاح کردندوگفتند مستکبرین فحش وتوهین آمیزاست !به جایش بگوئیم "قدرتهای جهانی"؟! خب وقتی گفتی "مستکبرین " باید با آنها"مبارزه "کنی ، اما وقتی گفتی "قدرتهای جهانی" باید با آنها" تعامل" کنی. مستضعفین را هم کردند "قشر آسیب پذیر" یعنی آدمهای بی عرضه ای که خودشان پذیرای آسیب هستند؟
پنج کلید واژه ی قرآنی امام خمینی (ره) که اساس گفتمان نهضت اسلامی بود، توسط ایشان تغییرپیدا کرد به همان کلید واژه هایی که دشمنان می خواستند.
تا موقعی که کلید واژه های قرآنی امام خمینی (ره) راس آنها امام بودن ولی فقیه است احیاء نشود، هر کاری که بکنیم، وصله پینه کردن است.
شما هر لعنتی که به .... بکنید، این قدر جگر دشمنان نمی سوزد که بگویید " امام خامنه ای".
مشکلی که هست هم این است که همه میگویند "دیگران بگویند ما هم می گوییم ؟!" اصولگراها می گویند صدا وسیما شروع کند ،ما هم میگوئیم ؟!صدا وسیما می گوید ما که از روحانیون نمی توانیم جلو بیافتیم ! روحانیون می گویند تا مدیران ارشد نظام خودشان نگویند که ما نمی توانیم جلوی مردم بگوییم! مدیران ارشد میگویند وقتی جوانان انقلابی نمی گویند ،ما بگوییم وهزینه بدهیم ؟!و....بعضی هم میگویند نگوئیم چون قبلا کسی (حشمت الله طبرزدی ) این کار را کرد وسابقه ی خوبی ندارد این کار در ذهن مردم ! خب خوبها باید پرچمدار این کار شوند که این کار به اسم آنها ثبت شود وآن سابقه پاک شود.
* آیت الله سید محمدباقر حکیم پا می شود می رود نجف؛ از آنجا نامه می نویسد به " حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای " . یک هفته بعد شهیدش می کنند. آن مرد بزرگ می فهمد که باید از آنجا پیغام دهد " امام خامنه ای ". سید حسن نصرالله می فهمد در سخت ترین شرائطی که دارد، باید بگوید امام خامنه ای ؟! ما اینجا نشسته ایم و نمی گوییم.؟!
اگر نعمت خدا را قدر ندانیم ، می فرماید "ان عذابی لشدید" روز قیامت هم آنجا ندا داده می شود که " وقفوهم انهم مسئولون،ما لکم لا تناصرون". هی حرف را انداختنداز این طرف به آن طرف

/ 39 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی

سلام بعضی از مطالبت را نپسندیدم ولی این یکی عالیه جانم فدای راه امام و امام خامنه ای

آصفان ولايت

سلام دوست عزيز وبلاگ من با اسم آصفان ولايت در وبلاگ شما لينك هست جديدا لوگويي براي وبلاگم طراحي كردم دوست داشتيد خوشحال ميشم لوگو وبلاگم رو تو وبلاگتون بذاريد كد لوگو در وبلاگم هست ياعلي

محمد

سلام ممنون میشم در فضای مجازی ما رو یاری کنید. اگر امکان داره مارو با لینک کردن یاری فرمایید. خبر دهید تا ماهم لینک کنیم. اجرتون با سیدالشهدا(ع)

سعید

با احترام شما را ان شاا.. افراطو تفریط از پا در نیاره با سپاس

جنگ جوی سبز

این شعار رو هم کنارش بنویس خامنه ای کی اومدی کسی نبود تو اومدی

بنده ی خدا

من مخالف ولایت نیستم عاشق آن هم نیستم اما وجود یک سرپرست به عنوان جانشین امام عصر(عج) را قبول دارم چون از قرآن و روایات برمیاد اما با این که به جانشینان ائمه ، امام بگیم خیانت به دین خداست چون امام زمان نگفته جانشین من امام است. لطفا این قدر منزلت کلمه امام را پایین نیاورید. ما بعد از پیامبر فقط 12 تا امام داریم. ان شا الله خدا آقای خامنه را حفظ کنه.

بنده ی خدا

دوست خوب نویسنده به نظر من پرداختن به مسائل حاشیه ای مثل لقب دادن به اشخاص حتی اگر آن شخص از اولیاء خدا باشد کاری است که نه واجب است نه مستحب. اگر کسی مرتبه ی الهی داشته باشد خدا می داند نیازی به تمجید ما نیست. . پیشاپیش ولادت امام حسن عسکری (ع) را تبریک عرض میکنم. یا حسن بن علی العسکری

اونی که نوشته مرگ بر خامنه ای رو چرا تأیید کردی داداش؟

محنا

سلام دوست عزیز. لازم دونستم خدمتتون عرض کنم این متن از مقاله ی دکتر جلیلی برداشت شده است . پس چه خوب بود که نام ایشون ذکر میشد